ERA-1ARC2871C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC2871C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-1ARC2871C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.87K OHM 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.ERA-1ARC2871C.pdf2.ERA-1ARC2871C.pdf3.ERA-1ARC2871C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-1ARC2871C
Tau Wae ERA-1ARC2871C Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 2.87K OHM 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERA-1A Tuhinga 2.87 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Cut Tape (CT)