ERA-1ARB4990C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-1ARB4990C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-1ARB4990C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 499 OHM 0.1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.ERA-1ARB4990C.pdf2.ERA-1ARB4990C.pdf3.ERA-1ARB4990C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-1ARB4990C
Tau Wae ERA-1ARB4990C Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 499 OHM 0.1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ERA-1A
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa ERA1ARB4990C
P121744TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga ERA-1ARB4990C
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 499 Ohm ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 499 OHM 0.1% 1/20W 0201