ERA-1ARB4121C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB4121C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-1ARB4121C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.12KOHM 0.1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.ERA-1ARB4121C.pdf2.ERA-1ARB4121C.pdf3.ERA-1ARB4121C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-1ARB4121C
Tau Wae ERA-1ARB4121C Kaihanga Panasonic
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERA-1A Tuhinga 4.12 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Cut Tape (CT)