ERA-1AEB4641C
PanasonicPanasonic
ERA-1AEB4641C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-1AEB4641C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.64KOHM 0.1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.ERA-1AEB4641C.pdf2.ERA-1AEB4641C.pdf3.ERA-1AEB4641C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-1AEB4641C
Tau Wae ERA-1AEB4641C Kaihanga Panasonic
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERA-1A Tuhinga 4.64 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.64 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film