ERA-14EB241U
PanasonicPanasonic
ERA-14EB241U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-14EB241U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 240 OHM 0.1% 1/4W 1210
Ngā Rauemi: ERA-14EB241U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-14EB241U
Tau Wae ERA-14EB241U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 240 OHM 0.1% 1/4W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 357066 pcs Pepa Raraunga ERA-14EB241U.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa ERA-14 Tuhinga 240 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa ERA14EB241U
P240QTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 240 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film