ELT-3KN136B
PanasonicPanasonic
ELT-3KN136B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELT-3KN136B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2MH 20MA 55 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELT-3KN136B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELT-3KN136B
Tau Wae ELT-3KN136B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2MH 20MA 55 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83123 pcs Pepa Raraunga ELT-3KN136B.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3KN
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELT3KN136B
PCD2327TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 2mH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2mH Unshielded Wirewound Inductor 20mA 55 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 55 Ohm Whakatauranga onamata 20mA