ELL-CTV821M
PanasonicPanasonic
ELL-CTV821M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-CTV821M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 440MA 1.14 OHM
Ngā Rauemi: ELL-CTV821M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-CTV821M
Tau Wae ELL-CTV821M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 440MA 1.14 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79881 pcs Pepa Raraunga ELL-CTV821M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa V
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2175CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.14 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.14 Ohm Whakatauranga onamata 440mA