ELL-6SH6R8M
PanasonicPanasonic
ELL-6SH6R8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6SH6R8M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 1.5A 52 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6SH6R8M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6SH6R8M
Tau Wae ELL-6SH6R8M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.5A 52 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107915 pcs Pepa Raraunga ELL-6SH6R8M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1368DKR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 52 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 52 mOhm Whakatauranga onamata 1.5A