ELL-6SH471M
PanasonicPanasonic
ELL-6SH471M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6SH471M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 200MA 3.2 OHM
Ngā Rauemi: ELL-6SH471M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6SH471M
Tau Wae ELL-6SH471M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 200MA 3.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115439 pcs Pepa Raraunga ELL-6SH471M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1390CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 3.2 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Whakatauranga onamata 200mA