ELL-6RH5R1M
PanasonicPanasonic
ELL-6RH5R1M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6RH5R1M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.1UH 1.55A 56 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-6RH5R1M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6RH5R1M
Tau Wae ELL-6RH5R1M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 5.1UH 1.55A 56 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122722 pcs Pepa Raraunga ELL-6RH5R1M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1341CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 5.1µH Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 5.1µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 56 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 56 mOhm Whakatauranga onamata 1.55A