ELL-6RH270M
PanasonicPanasonic
ELL-6RH270M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6RH270M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 650MA 260 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-6RH270M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6RH270M
Tau Wae ELL-6RH270M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 650MA 260 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164768 pcs Pepa Raraunga ELL-6RH270M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL6RH270M
PCD1350TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 260 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Whakatauranga onamata 650mA