ELL-6PM7R5N
PanasonicPanasonic
ELL-6PM7R5N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PM7R5N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 7.5UH 1.3A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6PM7R5N.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PM7R5N
Tau Wae ELL-6PM7R5N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 7.5UH 1.3A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 55170 pcs Pepa Raraunga ELL-6PM7R5N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1702CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 7.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 70 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 70 mOhm
Whakatauranga onamata 1.3A I teie nei - Maama -