ELL-6PG100M
PanasonicPanasonic
ELL-6PG100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PG100M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.3A 110 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6PG100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PG100M
Tau Wae ELL-6PG100M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.3A 110 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228394 pcs Pepa Raraunga ELL-6PG100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL6PG100M
PCD2265TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 110 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Whakatauranga onamata 1.3A
I teie nei - Maama 1.3A