ELL-5PM6R8N
PanasonicPanasonic
ELL-5PM6R8N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-5PM6R8N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 1.2A 74 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-5PM6R8N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-5PM6R8N
Tau Wae ELL-5PM6R8N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.2A 74 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5725 pcs Pepa Raraunga ELL-5PM6R8N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ētahi Ingoa ELL5PM6R8N
PCD2093TR
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 74 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 74 mOhm
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama -