ELK-E221FA
PanasonicPanasonic
ELK-E221FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELK-E221FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FILTER LC(T) 220PF 25MHZ SMD
Ngā Rauemi: ELK-E221FA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELK-E221FA
Tau Wae ELK-E221FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FILTER LC(T) 220PF 25MHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 278555 pcs Pepa Raraunga ELK-E221FA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Ngā uara C = 220pF
Momo Low Pass Hangarau LC (T-Type)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) Raupapa ELKE
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa ELKE221FA
P9874TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.087" (2.20mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 220pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 2A Poutama / Whakaoho Rawa 25MHz (Cutoff)