ELJ-RG6N8JF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RG6N8JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8NH 230MA 820 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RG6N8JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RG6N8JF
Tau Wae ELJ-RG6N8JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8NH 230MA 820 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4670 pcs Pepa Raraunga ELJ-RG6N8JF.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 (0603 Metric) Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RG
Ratonga - Q @ Freq 4 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa ELJRG6N8JF
PCD1586TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 6.8nH
Teitei - Tae (Max) 0.012" (0.31mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7.4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8nH Unshielded Inductor 230mA 820 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) 820 mOhm Max
Whakatauranga onamata 230mA I teie nei - Maama -