ELJ-RF6N8JF
PanasonicPanasonic
ELJ-RF6N8JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RF6N8JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8NH 320MA 300 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RF6N8JF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RF6N8JF
Tau Wae ELJ-RF6N8JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8NH 320MA 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1054296 pcs Pepa Raraunga ELJ-RF6N8JF.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RF
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1274DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 6.8nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8nH Unshielded Multilayer Inductor 320mA 300 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Whakatauranga onamata 320mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ELJ-RF6N8ZFB
ELJ-RF6N8ZFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8NH 320MA 300 MOHM
I roto i te taonga: 1433356 pcs
Tikiake: ELJ-RF6N8ZFB.pdf
RFQ
ELJ-RF5N6DFB
ELJ-RF5N6DFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6NH 340MA 190 MOHM
I roto i te taonga: 5617 pcs
Tikiake: ELJ-RF5N6DFB.pdf
RFQ
ELJ-RF6N8JFB
ELJ-RF6N8JFB