ELJ-RF3N9DFB
PanasonicPanasonic
ELJ-RF3N9DFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RF3N9DFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9NH 360MA 150 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RF3N9DFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RF3N9DFB
Tau Wae ELJ-RF3N9DFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9NH 360MA 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1122622 pcs Pepa Raraunga ELJ-RF3N9DFB.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.3nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RF
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1930CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 3.9nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9nH Unshielded Multilayer Inductor 360mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Whakatauranga onamata 360mA I teie nei - Maama -