ELJ-RF15NJFB
PanasonicPanasonic
ELJ-RF15NJFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RF15NJFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15NH 240MA 600 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RF15NJFB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RF15NJFB
Tau Wae ELJ-RF15NJFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15NH 240MA 600 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5114 pcs Pepa Raraunga ELJ-RF15NJFB.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RF
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ELJRF15NJFB
PCD1937TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 15nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 15nH Unshielded Multilayer Inductor 240mA 600 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Whakatauranga onamata 240mA I teie nei - Maama -