ELJ-RE82NJF3
PanasonicPanasonic
ELJ-RE82NJF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RE82NJF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82NH 250MA 1.5 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-RE82NJF3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RE82NJF3
Tau Wae ELJ-RE82NJF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 82NH 250MA 1.5 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4812 pcs Pepa Raraunga ELJ-RE82NJF3.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RE
Ratonga - Q @ Freq 12 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJRE82NJF3
PCD1200TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 82nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 82nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 1.5 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 250mA I teie nei - Maama -