ELJ-RE4N7JF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE4N7JF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RE4N7JF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7NH 450MA 170 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RE4N7JF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RE4N7JF2
Tau Wae ELJ-RE4N7JF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7NH 450MA 170 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4717 pcs Pepa Raraunga ELJ-RE4N7JF2.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RE
Ratonga - Q @ Freq 9 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJE4N7JF2
PCD1147TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 4.7nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.8GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7nH Unshielded Multilayer Inductor 450mA 170 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Whakatauranga onamata 450mA I teie nei - Maama -