ELJ-RE2N7DFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE2N7DFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RE2N7DFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7NH 500MA 100 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RE2N7DFA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RE2N7DFA
Tau Wae ELJ-RE2N7DFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7NH 500MA 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4114 pcs Pepa Raraunga ELJ-RE2N7DFA.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.3nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RE
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1966CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 2.7nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 500mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Whakatauranga onamata 500mA I teie nei - Maama -