ELJ-RE22NGF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE22NGF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RE22NGF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RE22NGF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RE22NGF2
Tau Wae ELJ-RE22NGF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5364 pcs Pepa Raraunga ELJ-RE22NGF2.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RE
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJRE22NGF2
PCD1298TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 22nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 500 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Whakatauranga onamata 300mA I teie nei - Maama -