ELJ-QF24NGF
PanasonicPanasonic
ELJ-QF24NGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-QF24NGF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 24NH 200MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-QF24NGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-QF24NGF
Tau Wae ELJ-QF24NGF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 24NH 200MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 696769 pcs Pepa Raraunga ELJ-QF24NGF.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa QF
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ELJQF24NGF
P14868TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 24nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.9GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -