ELJ-QF16NGF
PanasonicPanasonic
ELJ-QF16NGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-QF16NGF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 16NH 240MA 650 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-QF16NGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-QF16NGF
Tau Wae ELJ-QF16NGF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 16NH 240MA 650 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 445331 pcs Pepa Raraunga ELJ-QF16NGF.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa QF
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa P14864CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 16nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 16nH Unshielded Multilayer Inductor 240mA 650 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Whakatauranga onamata 240mA I teie nei - Maama -