ELJ-QF10NGF
PanasonicPanasonic
ELJ-QF10NGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-QF10NGF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-QF10NGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-QF10NGF
Tau Wae ELJ-QF10NGF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 498168 pcs Pepa Raraunga ELJ-QF10NGF.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa QF
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa PCD2358DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 10nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.8GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Multilayer Inductor 320mA 410 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 410 mOhm Max
Whakatauranga onamata 320mA I teie nei - Maama -