ELJ-QE2N2DFA
PanasonicPanasonic
ELJ-QE2N2DFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-QE2N2DFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2NH 970MA 40 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-QE2N2DFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-QE2N2DFA
Tau Wae ELJ-QE2N2DFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2NH 970MA 40 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 638548 pcs Pepa Raraunga ELJ-QE2N2DFA.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.3nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa QE
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJQE2N2DFA
P14799TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 2.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 970mA 40 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Whakatauranga onamata 970mA I teie nei - Maama -