ELJ-PF8N2JF
PanasonicPanasonic
ELJ-PF8N2JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PF8N2JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2NH 900MA 210 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PF8N2JF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PF8N2JF
Tau Wae ELJ-PF8N2JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2NH 900MA 210 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 384286 pcs Pepa Raraunga ELJ-PF8N2JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PF
Ratonga - Q @ Freq 7 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1546DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 8.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.7GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Whakatauranga onamata 900mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ELJ-PF8N2JFB
ELJ-PF8N2JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2NH 900MA 210 MOHM