ELJ-PF10NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-PF10NJF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PF10NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 750MA 260 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PF10NJF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PF10NJF
Tau Wae ELJ-PF10NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 750MA 260 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4137 pcs Pepa Raraunga ELJ-PF10NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PF
Ratonga - Q @ Freq 7 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPF10NJF
PCD1547TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 10nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 260 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Whakatauranga onamata 750mA I teie nei - Maama -