ELJ-PE2N7KFA
PanasonicPanasonic
ELJ-PE2N7KFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PE2N7KFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7NH 2.1A 30 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-PE2N7KFA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PE2N7KFA
Tau Wae ELJ-PE2N7KFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7NH 2.1A 30 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4744 pcs Pepa Raraunga ELJ-PE2N7KFA.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PE
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1949DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 2.7nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7nH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 30 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.1A I teie nei - Maama -