ELJ-PA6R8MF2
PanasonicPanasonic
ELJ-PA6R8MF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PA6R8MF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 620MA 280 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-PA6R8MF2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PA6R8MF2
Tau Wae ELJ-PA6R8MF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 620MA 280 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330285 pcs Pepa Raraunga ELJ-PA6R8MF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PA2
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD2393CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 28MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 280 mOhm 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 280 mOhm
Whakatauranga onamata 620mA I teie nei - Maama 530mA