ELJ-NK2N2EF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NK2N2EF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2NH 900MA 50 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NK2N2EF.pdf2.ELJ-NK2N2EF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NK2N2EF
Tau Wae ELJ-NK2N2EF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2NH 900MA 50 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4553 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NK2N2EF.pdf2.ELJ-NK2N2EF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±0.5nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NK
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ELJNK2N2EF
PCD1773TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz Inangarangi 2.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 50 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Whakatauranga onamata 900mA I teie nei - Maama -