ELJ-NC68NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-NC68NJF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NC68NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68NH 190MA 680 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-NC68NJF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NC68NJF
Tau Wae ELJ-NC68NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 68NH 190MA 680 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 497277 pcs Pepa Raraunga ELJ-NC68NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NC
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1206DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 68nH
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 590MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68nH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 680 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 680 mOhm Max
Whakatauranga onamata 190mA I teie nei - Maama -