ELJ-NA8R2JF
PanasonicPanasonic
ELJ-NA8R2JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NA8R2JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 60MA 11 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-NA8R2JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NA8R2JF
Tau Wae ELJ-NA8R2JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 60MA 11 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5849 pcs Pepa Raraunga ELJ-NA8R2JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NA
Ratonga - Q @ Freq 13 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJNA8R2JF
PCD1142TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 38MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 11 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Whakatauranga onamata 60mA I teie nei - Maama -