ELJ-FC5R6JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FC5R6JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FC5R6JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 120MA 1.75 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-FC5R6JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FC5R6JF
Tau Wae ELJ-FC5R6JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 120MA 1.75 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529497 pcs Pepa Raraunga ELJ-FC5R6JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FC
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 7.96MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1237CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 5.6µH
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 1.75 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.75 Ohm Max
Whakatauranga onamata 120mA I teie nei - Maama -