ELJ-FC390JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FC390JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FC390JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-FC390JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FC390JF
Tau Wae ELJ-FC390JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210137 pcs Pepa Raraunga ELJ-FC390JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FC
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1247CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 18MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 9.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 90mA I teie nei - Maama -