ELJ-FC1R5JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FC1R5JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FC1R5JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 170MA 850 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-FC1R5JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FC1R5JF
Tau Wae ELJ-FC1R5JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 170MA 850 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5992 pcs Pepa Raraunga ELJ-FC1R5JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FC
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 7.96MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1230CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 90MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 850 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Whakatauranga onamata 170mA I teie nei - Maama -