ELJ-FB820JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB820JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB820JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82UH 110MA 5.9 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-FB820JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB820JF
Tau Wae ELJ-FB820JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 110MA 5.9 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 521672 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB820JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB820JF
PCD1464TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 82µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 5.9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 5.9 Ohm Max
Whakatauranga onamata 110mA I teie nei - Maama -