ELJ-FA3R9JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FA3R9JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FA3R9JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-FA3R9JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FA3R9JF
Tau Wae ELJ-FA3R9JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4492 pcs Pepa Raraunga ELJ-FA3R9JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FA
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1837DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 175mA 1.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Whakatauranga onamata 175mA I teie nei - Maama -