ELJ-FA1R8JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FA1R8JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FA1R8JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-FA1R8JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FA1R8JF
Tau Wae ELJ-FA1R8JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210881 pcs Pepa Raraunga ELJ-FA1R8JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FA
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1828DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 1.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 85MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 820 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 820 mOhm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -