ELJ-FA120JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FA120JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FA120JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 125MA 2.5 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-FA120JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FA120JF
Tau Wae ELJ-FA120JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 125MA 2.5 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4632 pcs Pepa Raraunga ELJ-FA120JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FA
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1819DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 33MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 125mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 125mA I teie nei - Maama -