ELC-18E220L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-18E220L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 5A 22 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-18E220L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-18E220L
Tau Wae ELC-18E220L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 5A 22 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42502 pcs Pepa Raraunga ELC-18E220L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.748" Dia (19.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 18E-L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ELC18E220L Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.988" (25.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 5A 22 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Whakatauranga onamata 5A