ELC-18B331L
PanasonicPanasonic
ELC-18B331L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-18B331L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 1.9A 130 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-18B331L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-18B331L
Tau Wae ELC-18B331L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 1.9A 130 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68853 pcs Pepa Raraunga ELC-18B331L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 18B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ELC18B331L
Q1137308
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 130 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Whakatauranga onamata 1.9A