ELC-16B332L
PanasonicPanasonic
ELC-16B332L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-16B332L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3MH 470MA 2 OHM TH
Ngā Rauemi: ELC-16B332L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-16B332L
Tau Wae ELC-16B332L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3MH 470MA 2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106858 pcs Pepa Raraunga ELC-16B332L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 16B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ELC16B332L Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 3.3mH Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 2 Ohm Radial
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Whakatauranga onamata 470mA