ELC-15E331
PanasonicPanasonic
ELC-15E331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-15E331
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 1.6A 170 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-15E331.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-15E331
Tau Wae ELC-15E331 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 1.6A 170 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5549 pcs Pepa Raraunga ELC-15E331.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 15E
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ELC15E331 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 170 mOhm Radial DC Resistance (DCR) 170 mOhm
Whakatauranga onamata 1.6A I teie nei - Maama -