ELC-15E220L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-15E220L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 4.3A 27 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-15E220L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-15E220L
Tau Wae ELC-15E220L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 4.3A 27 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47996 pcs Pepa Raraunga ELC-15E220L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 15E-L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial - 3 Leads
Ētahi Ingoa ELC15E220L Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 27 mOhm Radial - 3 Leads
DC Resistance (DCR) 27 mOhm Whakatauranga onamata 4.3A