ELC-12E220L
PanasonicPanasonic
ELC-12E220L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-12E220L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.8A 33 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-12E220L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-12E220L
Tau Wae ELC-12E220L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.8A 33 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73924 pcs Pepa Raraunga ELC-12E220L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" Dia (13.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 12E
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ELC12E220L Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.768" (19.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 33 mOhm Radial DC Resistance (DCR) 33 mOhm
Whakatauranga onamata 2.8A I teie nei - Maama -