ELC-10E220L
PanasonicPanasonic
ELC-10E220L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-10E220L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2A 56 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-10E220L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-10E220L
Tau Wae ELC-10E220L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2A 56 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106071 pcs Pepa Raraunga ELC-10E220L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 10E
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ELC10E220L Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 2A 56 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 56 mOhm Whakatauranga onamata 2A