ELC-09D2R7DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D2R7DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-09D2R7DF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 3.3A 13 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-09D2R7DF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-09D2R7DF
Tau Wae ELC-09D2R7DF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 3.3A 13 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236009 pcs Pepa Raraunga ELC-09D2R7DF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.374" Dia (9.50mm)
Ētahi Ingoa ELC09D2R7DF Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 2.7µH Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 3.3A 13 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 13 mOhm Whakatauranga onamata 3.3A