ELC-09D220DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D220DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-09D220DF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.8A 51 MOHM TH
Ngā Rauemi: ELC-09D220DF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-09D220DF
Tau Wae ELC-09D220DF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.8A 51 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230043 pcs Pepa Raraunga ELC-09D220DF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.374" Dia (9.50mm)
Ētahi Ingoa ELC09D220DF Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 51 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 51 mOhm Whakatauranga onamata 1.8A